صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سفر با ویلچر تا حرم امام عشق/عکس

جوان معلول جویباری با هدف شرکت در بیست و پنجمین سالگرد رحلت امام راحل، با ویلچر عازم مرقد ایشان شد.

کد خبر : 10322

تاریخ انتشار : 08/03/1393 - 12:17


سفر با ویلچر تا حرم امام عشق/عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ بعد از درج مصاحبه ای از «علی محبتی» جوان معلول، بسیاری از مسئولین جویبار و استان قول مساعدت و همکاری دادند تا اینکه حجت الاسلام محمداسماعیل قلی پور، امام جمعه ورزش دوست جویبار، از پرداخت کلیه مخارج سفر علی محبتی به مرقد مطهر امام(ره) خبر داد.

همچنین مسئولین بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه جویبار نیز کلیه هماهنگی های لازم برای سفر این معلول را انجام دادند تا وی به آرزوی دیرینه خود برسد.

صبح عید مبعث، «علی محبتی» با استقبال و بدرقه امام جمعه جویبار، مدیرکل بهزیستی استان «دکتر سعید آرام» و همچنین تعدادی از ورزشکاران، به همراه دو پزشک و یک دستگاه آمبولانس از هلال احمر عازم این سفر معنوی شد.

 

* علی محبتی نماد عزت، سربلندی و پویایی جامعه معلولان است.

 

مدیرکل بهزیستی مازندران در حاشیه مراسم بدرقه، از این جوان معلول جویباری به عنوان نماد عزت، سربلندی و پویایی جامعه معلولان یاد کرد و گفت: همت بلند و عزم راسخ این جوان پویا و معلول، گواه بر اراده و همت بلند جامعه معلولین است.

وی افزود: این معلول با انجام این حرکت به رغم تمامی کمبودها و کاستی ها، سر بلندی، بالندگی و غرور سازمان بهزیستی و جامعه هدف را فراهم کرده است.

آرام تأکید کرد: برای جامعه معلولین باید شرایطی فراهم شود تا از همه امکانات رفاهی، اجتماعی و شهری به سهولت بهره مند شوند و در این راستا مسئولان استان و شهرستان ها برای فراهم کردن شهری بی مانع باید تمام همت خویش را به کار گیرند.

مدیرکل بهزیستی مازندران در پایان بر لزوم توجه به مناسب سازی سازه های دولتی تأکید کرد و ابراز داشت: به رغم تلاش و تأکیدات و وجود قانون همچنان برخی از ساختمان های سازمان های دولتی تازه تأسیس برای رفاه حال معلولان مناسب سازی نشده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سفر با ویلچر تا حرم امام عشق/عکس

سفر با ویلچر تا حرم امام عشق/عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر