صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور سردار جعفری نسب

فرمانده جدید نیروي انتظامي بهشهر معرفی شد

فرمانده جدید نیروي انتظامي بهشهر فرمانده انتظامي استان مازندران با حضور سردار جعفری نسب معرفی شد.

کد خبر : 10285

تاریخ انتشار : 05/03/1393 - 09:37


فرمانده جدید نیروي انتظامي بهشهر معرفی شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، بعد از ظهر یکشنبه آينن توديع و معارفه فرماندهان نيروي انتظامي شهرستان بهشهر با حضور سردار جعفری نسب فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران ،آیت الله جباری امام جمعه بهشهر و مسئولین شهرستانی در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

 

در اين مراسم سرهنگ سید محسن جعفری بعنوان فرمانده جديد نيروي انتظامي بهشهر معرفي، و از خدمات سرهنگ نورالله ملكي فرمانده سابق نيروي انتظامي بهشهر قدرداني شد.

 

مسعود جعفري در این مراسم افزود: فرمانده نیروي انتظامي بايد مديريت جهادي داشته و به نوعي در وسط ميدان و در كف خيابان در آماده باش كامل باشد تا با ايجاد امنيت همه جانبه فضا براي اراذل و اوباش و بر هم زنددگان امنيت جامعه ناامن شود.

 

وي اظهار به افزايش كلانتري ها و بازسازي و بهسازي كلانتري ها موجود در شهرستان اشاره کرد و تاکید کرد : با تمام متخلفان و اراذل و اوباش و كساني كه باعث سلب آرامش از مردم مي شوند برخورد جدي مي شود و در اين رابطه تعارفي با كسي نداريم و با جديت وارد مي شويم.

وي افزود : مازندران از جمله استانهاي گردش پذير كشور است كه بحث امنیت  و ورود نیروهاي پليس و انتظامی در شهرهای مازندران داراي اهميت است که مسئولان باید در این زمینه نیز تلاش‌های لازم را انجام دهند.

 

فرمانده نيروي انتظامي مازندران به جمع آوري اطلاعات سارقين استان اشاره کرد و يادآور شد: امنيت حق مسلم مردم ما است و لذا همه بايد با همكاري همه جانبه با پليس در جهت ايجاد امنيت گام بردارند.

 

به گزارش خط امید بهشهر ، سید محسن جعفری پیش از این جانشین فرماندهی انتظامی شهر جویبار بوده ، و سرهنگ نورالله ملكي فرمانده سابق نيروي انتظامي بهشهر نیز به درجه بازنشستگي نائل آمد. 

  

دیدگاه شما در مورد : فرمانده جدید نیروي انتظامي بهشهر معرفی شد

فرمانده جدید نیروي انتظامي بهشهر معرفی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر