صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اجرا نشدن 11 مصوبه دولت در بهشهر

نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر درجلسه شورای اداری که با حضور دکتر نامی وزیر ارتباطات وفن آوری برگزار گردید با مقدمه ای به شرح مصوبات دولت پرداخته و گفت: شهرستان بهشهر با ۸۰۰شهید وبعنوان پیشتازان در جنگ و۱۶۰هزار خانوار ،دارای استعدادهای فراوان در زمینه های مختلف از جمله، صنعت وفن آوری می باشد.

کد خبر : 1026

تاریخ انتشار : 19/02/1392 - 08:01


اجرا نشدن 11 مصوبه دولت در بهشهر

وی ادامه داد:از سه سفر قبلی رئیس جمهور به این شهرستان ،۶۰مصوبه داشتیم که به ترتیب در دور اول این سفر۲۲مصوبه،۱۰ تای آن تحقق یافته و۱۱ مصوبه در حال اجراست ویکی از آن اجرا نشده است.در دور دوم سفر۲۴ مصوبه که۹تای آن محقق و۹تای دیگر نیمه کاره و۶ تا اجرا نشده است.در دور سوم۱۴ مصوبه که ۳تای آن اجرا و۷تا در حال انجام و۴تای دیگر محقق نشده است.


نورزاد درادامه ضمن تشکر از سفر نماینده رئیس جمهور به شهرستان بهشهر وافتتاح ساختمان جدید دانشگاه پیام نور،دانشکده ictدانشگاه علم و فن آوری وهمچنین زیر گذر روستای گرجی محله ،مهمترین نیازمندیهای شهرستان بهشهر را در قالب چندبند به سمع وزیر ارتباطات رسانده است. ا-بحث شهرک مسکونی امام خمینی (ره) ومشکلات مربوطه ۲احداث خانه علم۳-بحث احداث پل ارتباطی دریای آرام به دریای خزر۴-چهارخطه کردن جاده بهشهر به زاغمرز۵-اعتبار لازم جهت تکمیل بیمارستان نیمه کاره امام با سقف ده میلیارد تومان ۶احداث محور شهرستان بهشهر به دامغان از جمله مشکلات این شهرستان برشمرد .

دکتر نامی وزیر ارتباطات وفن آوری در پاسخ گفت :هدف از سفرچهارم دولت ،بررسی مصوبات سفرهای گذشته است تا طرحهای نیمه تمام را در حد امکان به اجرا برساند وبنده تمام این مشکلات ومصوبات اجرا نشده را در جلسه ای که جناب رئیس جمهور با هئیت دولت دارد مطرح وانشا الله جامع عمل می پوشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرا نشدن 11 مصوبه دولت در بهشهر

اجرا نشدن 11 مصوبه دولت در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر