صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در مرکز مازندران کیست؟/آشنایی با سوابق

مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت در مصلی ساری برگزار خواهد شد.

کد خبر : 10255

تاریخ انتشار : 05/03/1393 - 10:32


سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در مرکز مازندران کیست؟/آشنایی با سوابق

به گزارش خط امید بهشهر _ مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت در مصلی  ساری برگزار خواهد شد.

قاضی عسگر متولد پنجم خرداد 1333 در اصفهان است. وی تحصیلات حوزوی خود را در مقاطع مختلف در اصفهان و قم سپری و در سال 1373 از شورای مدیریت حوزه علمیه قم ، مدرک دوره دوم خارج معادل دکترا را دریافت کرد.

او سپس  از سوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه بعنوان  مسئول امور فرهنگی دبیرخانه مرکزی ائمه جمعه منصوب و مسئولیت تدوین و تنظیم پیش نویس اساسنامه و تشکیلات نهاد نماز جمعه را بر عهده گرفت.

وی در سال 1376 نیز از سوی مقام معظم رهبری به عنوان امام جمعه موقت اصفهان منصوب شد و به مدت 5 سال در این سمت انجام وظیفه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسگر سال‌های متمادی در بعثه حضرت امام خمینی (ره) و سپس در بعثه مقام معظم رهبری مسئولیت داشته و از سال 1370 تاکنون توسط حجت الاسلام و المسلمین ری شهری به ترتیب به عنوان معاون فرهنگی و ارشاد، سرپرست معاونت امور روحانیون و معاون آموزش و پژوهش بعثه منصوب شد.

از وی تعداد 16 جلد کتاب و نزدیک به 50 مقاله علمی تاکنون به چاپ رسیده و چند مقاله نیز به کنگره های بین‌المللی حج که در عربستان برگزار می‌شود، ارائه داده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در مرکز مازندران کیست؟/آشنایی با سوابق

سخنران مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در مرکز مازندران کیست؟/آشنایی با سوابق

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر