صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
برای یازدهمین بار

بهشهر قهرمان فوتسال پیام نور مازندران شد

مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه پیام نور مازندران جام زنده‌یاد «قادر خزایی» با قهرمانی دانشگاه پیام نور بهشهر پایان یافت.

کد خبر : 10238

تاریخ انتشار : 03/03/1393 - 11:13


بهشهر قهرمان فوتسال پیام نور مازندران شد

به گزارش خط امید بهشهر _  چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتسال ویژه کارکنان دانشگاه‌های پیام‌نور مازندران جمعه شب با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به سه تیم برتر به کار خود پایان داد.

سید ‌قاسم موسوی مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور بهشهر درباره جزئیات بازی‌ها به خبرنگار ورزشی فارس در بهشهر، گفت: در این دوره از مسابقات، 12 تیم حضور داشتند که در چهار گروه سه‌ تیمی با قضاوت داوران رسمی و مجرب استان با هم رقابت کردند و در مجموع 18 دیدار فشرده برگزار شد.

وی اظهار داشت: تیم‌های بهشهر و زیراب به دیدار نهایی راه یافتند و در نهایت تیم کارکنان پیام‌نور بهشهر برای یازدهمین‌ بار به مقام قهرمانی دست یافت.

وی در ادامه گفت: دیدار رده‌بندی بین دو تیم ساری و «بندپی» برگزار شد. این بازی حساس و پایاپای، در وقت قانونی به تساوی رسید و تیم بندپی موفق شد در ضربات پنالتی به برتری برسد. همچنین تیم فوتبال کارکنان پیام نور ساری، به‌عنوان تیم اخلاق، معرفی شد.

مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه پیام‌نور بهشهر با مثبت ارزیابی ‌کردن تأثیر برگزاری این مسابقات در روحیه کارکنان، خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی از این دست، علاوه بر فراهم ‌آوردن زمینه افزایش همدلی و همبستگی، موجب افزایش ضریب سلامت کارکنان دانشگاه‌ها می‌شود.

 

حمیدرضا فاخر، حسن حسین‌نیا، قربان‌علی سهرابی، مجتبی شاهانی، وحید امین، حبیب‌الله نجفی، سید قاسم ریحانی، علی‌اصغر ابراهیمی و صادق درویشی به سرپرستی سیدقاسم موسوی اعضای تیم کارکنان پیام‌نور بهشهر بودند.

این افراد، در حرکتی تحسین‌برانگیز کاپ قهرمانی را به یادگاران مرحوم خزایی(محمدسعید و محمدفرید) که از نزدیک نظاره‌گر بازی‌ها بودند اهدا کردند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به سه تیم برتر در چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان دانشگاه پیام‌نور،جمعه شب با حضور رؤسای دانشگاه‌های پیام‌نور استان و جمعی از پیشکسوتان همچنین با حضور نماینده هیئت فوتبال مازندران برگزار شد.

سه تیم برتر، کاپ مسابقات و هدایای نقدی دریافت کردند.

تیم فوتسال پیام نور بهشهر، نماینده پیام نور مازندران در مسابقات کشوری است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر قهرمان فوتسال پیام نور مازندران شد

بهشهر قهرمان فوتسال پیام نور مازندران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر