صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تا 10روز دیگر زباله ها عباس آباد را فرا می گیرند

محمدرضا ملاامرجی خطاب به مسئولان ارشد استان گفت: بحران زباله در عباس آباد جدی است، ظرف 10 روز آینده زباله شهر عباس آباد را فرا می گیرد.

کد خبر : 10218

تاریخ انتشار : 01/03/1393 - 10:04


تا 10روز دیگر زباله ها عباس آباد را فرا می گیرند

به گزارش خط امید بهشهر _ بحران انباشته شدن زباله در شهر و خانه های مردم، این روزها در عباس آباد هر رهگذری را می آزارد؛ محمدرضا ملاامرجی درباره ی  آخرین وضعیت زباله ها در شهر گفت: اداره منابع طبیعی با تأیید اداره محیط زیست زمینی به مساحت 2هکتار واقع در پلهم چال در اختیار شهرداری عباس آباد قرار داد و به دلیل اینکه در آن مکان فقط زباله تخلیه می شد و مشکلاتی را برای مردم به همراه داشت، اهالی روستای ماشاالله‌آباد از انتقال زباله شهر به آن مکان ممانعت کردند و شهرداری زباله را به مکان ابتدایی دفع زباله که در محور عباس آباد به کلاردشت واقع است، انتقال داد و در آنجا هم با ممانعت اهالی روستای دراسرا مواجه شد و در حال حاضر به طور موقت زباله شهر عباس آباد به زمینی متعلق به شهرداری در حریم شهری عباس آباد دفع می شود.

شهردار عباس آباد تأکید کرد: ضروری است از سوی مقامات ارشد استانی، چاره ای برای برون رفت از بحران زباله عباس آباد اندیشیده شود چرا که این مکان هم، ظرفیت گنجایش زباله شهر را ندارد.

وی افزود: از مسئولان ارشد خواستارم، زمینی مناسب که مورد تأیید سازمان محیط زیست باشد، در اختیار شهرداری قرار دهند و از شهرداری عباس آباد جهت آموزش و تفکیک زباله از مبدأ حمایت کنند.

ملا امرجی عنوان کرد: عباس آباد روزانه بین 12 تا 15تن زباله تولید می کند.

شهردار عباس آباد در پایان گفت: با توجه به اینکه ما به بحران رسیدیم و زمین های شهرداری ظرفیت شان تکمیل شده، اگر واقعاً به این موضوع رسیدگی نشود، ظرف چند روز آینده مردم مجبورند زباله ها را در خیابان اصلی بریزند و بحران زباله به یک فاجعه زیست محیطی در مبلمان شهری عباس آباد تبدیل می شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تا 10روز دیگر زباله ها عباس آباد را فرا می گیرند

تا 10روز دیگر زباله ها عباس آباد را فرا می گیرند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر