صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بازدید معاون وزیر از کارخانه کمپوست بهشهر

تامین اعتبار ده میلیاردی برای اتمام کارخانه کمپوست بهشهر

معاون وزیر کشور از کارخانه نیمه کاره کمپوست بهشهر بازدید کرد.

کد خبر : 10213

تاریخ انتشار : 01/03/1393 - 08:38


تامین اعتبار ده میلیاردی برای اتمام کارخانه کمپوست بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر،هوشنگ خندان دل معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و هیئت همراه از کارخانه 250 تنی کمپوست بهشهر بازدید کردند.   

 

 هوشنگ خندان دل  در  بازدید از کارخانه کمپوست بهشهر تاکید کرد: متاسفانه بی توجهی به حل این معضل در مازندران سلامت مردم را به خطر انداخته و در این شرایط ، توجه به اجرای طرح های مربوط به ساماندهی زباله  در بهشهر که پنج شهرستان را پوشش خواهد داد ضروری می باشد.

 

معاون وزیر کشور ادامه داد : باید برای حل همیشگی این مشکل، جمع آوری و اجرای طرح های دفن زباله سازگار با محیط زیست مورد توجه بیشتر کارشناسان قرار بگیرد که یکی از طرح های در دست اقدام طرح جمع آوری و ساماندهی زباله ، کارخانه کمپوست بهشهر است که اجرای این طرح در مراحل پایانی قرار دارد.

 

خندان دل گفت  : این کارخانه که زباله 5 شهر شرق مازندران را جمع آوری می کند نقش بسیار موثری در حل مشکل دفن زباله این شهرها خواهد داشت که تلاش می کنیم با تامین اعتبار لازم، در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن باشیم.

 

وی بر لزوم توجه به ملاحظات زیست محیطی در اجرای طرح های مرتبط با دفن زباله تاکید کرد و گفت : باید با بهره گیری از نظارت کارشناسان حوزه محیط زیست ، شاهد وارد شدن کمترین آسیب ناشی از اجرای طرح های پیرامون دفن زباله با شد.

 

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از بیان هزینه مورد نیاز برای تکمیل طرح های کمپوست مازندران خودداری کرد و گفت : بخش مهمی از تجهیزات این کارخانه ها ، باید از خارج کشور تامین شود و به دلیل نوسانات قیمت ارز، به طور دقیق نمی توان مبلغ و بودجه مورد نیاز را اعلام کرد.

 

به گزارش خط امید بهشهر در این بازدید بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل کارخانه کمپوست بهشهر در نظر گرفته شد که با تامین این اعتبار در آینده ایی نزدیک شاهد افتتاح این کارخانه خواهیم بود.

 

 

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 02 خرداد 1393 - 13:18
  حامد

  سلام این هم گوشه ای از زحمات شبانه روزی مهندس آزموده و همکارانشان منتظر کارهای بعدی باشید حتما خواهید دید و شنید

  1 0
دیدگاه شما در مورد : تامین اعتبار ده میلیاردی برای اتمام کارخانه کمپوست بهشهر

تامین اعتبار ده میلیاردی برای اتمام کارخانه کمپوست بهشهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر