صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
توکلی:

15 واحد تولیدی بهشهر با 50 درصد ظرفیت کار می کنند

مديرشركت شهرك صنعتي بهشهر افزود: 15 شركت شهرك صنعتي بهشهر در حال حاضر به رغم فعاليت مناسب، عدم بدهي معوق و چك برگشتي با 50 درصد ظرفيت كار مي كنند كه نيازمند ارائه تسهيلات مناسب از سوي بانكها هستند.

کد خبر : 10129

تاریخ انتشار : 29/02/1393 - 10:03


15 واحد تولیدی بهشهر با 50 درصد ظرفیت کار می کنند

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از مهر، محمد جواد توكلي در جلسه كارگروه اشتغال در فرمانداري بهشهر با بیان اینکه این شهرک، 165 هکتار وسعت دارد، افزود: تاکنون 74 قرارداد در این شهرک با سرمایه گذاران منعقد شده است كه زمين مورد نياز را از شهرك دريافت كرده اند كه 17 واحد راكد و تعطيل است.

وي اظهار داشت: از اين تعداد تنها 43 بهره بردار آغاز به ساخت و فعاليت كردند كه از اين تعداد 26 بهره بردار با ايجاد 600 اشتغال در حال حاضر در شهرك صنعتي بهشهر فعال هستند.

توكلي با اشاره به 12 واحد در حال ساخت در شهرك صنعتي بهشهر بيان داشت: از اين تعداد 6 واحد صنعتي در شهرك بهشهر آماده بهره برداري هستند كه برخي از اين واحدها با تسهيلات 50 ميليارد توماني آغاز به فعاليت خواهند كرد.

وي گفت: واحدهاي تعطيل و راكد بايد تعيين تكليف شوند و با برنامه ريزي در اختيار بنياد غدير، شركت فرابورس و طرح بركت قرار گيرند تا با برنامه ريزي مناسب در جهت فعال كردن و توليدات اقدام شود.

مديرشركت شهرك صنعتي بهشهر گفت: 26 بهره بردار با ايجاد 600 اشتغال در حال حاضر در شهرك صنعتي بهشهر فعال هستند.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بهشهر نيز در اين جلسه گفت: بازنگري در مديريت اشتغال شهرستان بهشهر از نيازها و ضرورتهاي لازم است كه بايد مورد توجه مسئولان قرار گيرد.

علي اصغر باباكوهي بيان داشت: شهرستان بهشهر شهري گردشگري، صنعتي، كشاورزي و خدماتي است اما متاسفانه سند توسعه آن ديده نشده و حتي آمار دقيقي از تعداد فارغ التحصيلان منطقه نداريم.

وي ادامه داد: تكليف ما در رابطه با شهر و اشتغال منطقه مشخص شود و دانشگاهها نيز رشته هاي مرتبط با كار در اين منطقه بياورند تا متناسب با نياز منطقه نيروها بكارگيري شده و اشتغال ايجاد شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : 15 واحد تولیدی بهشهر با 50 درصد ظرفیت کار می کنند

15 واحد تولیدی بهشهر با 50 درصد ظرفیت کار می کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر